KULLANIM ŞARTLARI

Özgün Hukuk & Danışmanlık Bürosu (“Özgün Hukuk”) internet sitesinin kullanım şartları aşağıda yer almaktadır. İnternet sitesinin kullanılmasıyla birlikte kullanıcı bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.

1- Bu internet sitesi sadece kurumsal kimlik oluşturulması ve bilgilendirme amaçlarıyla oluşturulmuştur. İnternet sitesindeki hiçbir açıklama, yazı, bilgi ve sair içerikler avukatın müvekkile verdiği bir hukuki görüş niteliğinde olmayıp, bunlar güncellenmemiş bilgileri içerebilir ve/veya bir hukuki konu ile ilgili tüm detayları kapsamayabilir. Bu bağlamda Özgün Hukuk, sunulan içerikerin doğru, eksiksiz ve güncel olduklarını garanti ve taahhüt etmemektedir.

2- Faaliyetlerimizin Avukatlık Meslek Kuralları ile Avukatlık Kanunu hükümlerine uygun şekilde yürütülmekte olup, herhangi bir reklam amacı güdülmemektedir.

3- İnternet sitesinden farklı internet sitelerine yapılan yönlendirmeler tamamıyla bilgi amaçlıdır.

4- İnternet sitesinde verilen bilgilere dayalı olarak üçüncü şahıslarca yapılabilecek herhangi bir işleme ilişkin olarak Özgün Hukuk hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Bu bağlamda anılan işlemlerden doğabilecek her türlü zarar ve ziyana, aynı zamanda üçüncü şahısların uğrayabileceği tüm zarar ve masraflara ilişkin olarak Özgün Hukuk Avukatlarının hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

5- İnternet sitesinin tüm fikri hakları saklıdır, hiçbir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, yayımlanamaz ve dağıtılamaz. Sistem yöneticisince siteyi ziyaret edenler izlenebilir.

Yukarıdaki kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmak için lütfen  buraya tıklayınız.